Saulės kolektoriai SWH ir PV
  Vandens šildymui
Saulės Elektrinės
Akumuliatoriai
LED lempos
  Šilumos siurbliai
  Oras - vanduo
Gruntas/vandens telkinys - vanduo
Oras - oras
 
   Katilai, boileriai, santechnika
   Vėjo jėgainės
   Elektros generatoriai ir UPS
   Centrinis dulkių siurblys
   Vėdinimas ir kondicionavimas
   Ventiliuojami fasadai
   Pontoninės prieplaukos Lieptai 
   Oro kompresoriai
   Vakuumo siurbliai
   Filtrai
   Dulkių, drožlių siurbliai pramonei
   Suvirinimo įranga
   Įrankiai
 
Šilumos siurbliai


      Aprašymas

   
Lengviau yra ką nors pajudinti, negu ką nors pagaminti. Panaudojant šį principą praktikoje, šilumos siurblių vandens šildymo technologija naudoja elektrą šilumos pernešimui iš vienos vietos į kitą vietoj tiesioginio šilumos generavimo. Kaip energija gali būti paimta iš šalto vandens ? Mūsų naturalūs šilumos pojūčiai remiasi daugiau instinktais negu mokslu. Žmonės yra šiltakraujai ir jaučia „šilumą“ palyginimo būdu – liesdami daiktus. Kadangi mūsų kūno temperatūra turi būti palaikoma kelių Celsijaus laipsnių ribose, mūsų naturalūs pojučiai perteikia nepatogumus prie ekstremalių temperatūrų. Mums karšta vasaros diena jaučiama daug kartų „karštesnė“, negu šaltis švelnią žiemą. Bet realiai Žemės paviršiaus „šilumos energija“ nesikeičia tiek daug, kaip mes galime įsivaizduoti. Moksliškai sakant, šaltame upės vandenyje yra tik 11% mažiau energijos prie +5 C ( 40 F), lyginant su karštos vonios vandeniu prie +40 C ( 105 F ).


Extracted heat (2.5kW) + Power input (1kW) = The useful heat output (3.5kW)

Šilumos siurbliai labai išpopuliarėjo paskutiniu metu, nes praktikoje įrodytas jų efektyvumas, sumažėjo įrangos kaina. Gaminama daugiau įvairių tipų šilumos siurblių, todel imanomas platesnis ju pritaikymas:

Karšto vandens ruošimas ir orinis šildymas sodo nameliams, kaimo sodyboms, nedidelėms kavinėms, užeigoms. Nedideli 2 – 4 kW šilumos siurbliai gali paimti šilumą iš lauko oro, arba iš patalpos oro ir šildyti vandenį buičiai, bei tuo pačiu šildyti kelias patalpas, arinfba jas vėsinti vasarą ( pvz. vėsinti gėlių, vaisių laikymo kambarius ). Jų įrengimas nesudėtingas, nes viename korpuse sumontuotas boileris ir šilumos siurblys – sistema „Viskas viename“. Pastatomas patalpoje kaip buitinis šaldytuvas, įjungiamas į elektros tinklą ir prijungiamas šaltas vanduo kaip buitinei skalbyklei, o norint šildyti šiltu oru kitas patalpas, nuvedami ortakiai į tas patalpas. „Viskas viename“ šilumos siurblys kainuoja apie 1000 - 1900,Eur. Konsultuojame telefonu 8 603 18700, arba e-mail: pvLT@live.com .
Ofisų, nedidelių namų, patalpų, dirbtuvių, garažų šildymas oras – oras šilumos siurbliais 3 – 12 kW. Oras – oras šilumos siurbliai praktiškai yra tie patys kondicionieriai, tik pritaikyti šildymui ir šaldymui. Vienu įrenginiu apšildysite patalpas, o vasarą jas vėsinsite.

Individualių gyvenamųjų namų šildymas ir karšto vandens ruošimas oras – vanduo šilumos siurbliais. Tai šiuo metu populiarus, greitai įrengiamas šildymas, nes nereikia pakloti kolektoriaus į gruntą, ar gręžti gręžinio – šiluma paimama iš aplinkos oro ir nukreipiama buitinio ir termofikacinio vandens šildymui. Naujausių oras-vanduo šilumos siurblių COP yra net 5 - 6.70, t.y. jie šildo apie 5 -6 kartus pigiau negu elektra ! Mes siūlome siurblius su Daikin, Mitsubishi, Coperland ( Kopeland, Copeland ), Sanyo efektyviais kompresoriais. Šaldymo agentas R410A arba R417A, R32. Efektyviausiai veikia žematemperatūrinėse vandens šildymo sistemose, kur įrengiamas grindinis šildymas. Taip pat montuojam ir su radiatoriais.

Individualių gyvenamųjų namų, daugiabučių namų, įstaigų, pramonės objektų, sporto salių šildymas ir karšto vandens ruošimas. Dažniausiai naudojami "gruntas – vanduo", "vanduo-vanduo", "vandens telkinys – vanduo" šilumos siurbliai. Efektyviausiai veikia žematemperatūrinėse vandens šildymo sistemose, kur įrengiamas grindinis šildymas. Šilumos siurblio įrengimas 170 m2 namui kainuoja apie 5,5 - 7,24 tūkst. Eurų su horizontaliu kolektoriumi, arba kolektoriumi vandens telkinyje. Su giluminiu gręžiniu šiek tiek brangiau. Ekonomiškas, švarus, tylus šildymas; nereikės rūpintis malkomis ar granulėmis, nerūpės brangstančios dujos. O elektros energija neturėtų labai brangti, kadangi elektros energijos pasiūla didelė, ir dar daug investuojama į atsinaujinančią energiją - saulės elektrines, vėjo jėgaines, hidroelektrines.

     

      Galerija


     

      Montavimas ir schemos


Trieigis vožtuvas. Trieigiai vožtuvai 1" - sandėlyje 13 vnt. Trieigis vožtuvas nukreipia šiltą vandenį namo šildymui arba karšto vandens ruošimui boileriu. Lengva, nesudėtinga katilinės automatizacija.

 
Pavadinimas: UAB Energitechas
Adresas: Bajorų km., Vilniaus raj.

Įmonės kodas: 300564057
Tel.: 8 685 07957
Tel.: 8 603 18700
e-mail: info@energitechas.lt
www.kompresoriai.eu
www.dock.lt
jau greitai: LED lempos